LAVINAMIEJI ŽAIDIMAI VAIKAMS IR VISAI ŠEIMAI

MAFIJA

MafijaŽaidimo aprašymas: Tavo mieste siautėja mafija. Gangsteriai terorizuoja visą miestą ir jo gyventojus. Jie puikiai pasirengę, veikia visiškai slaptai. Policija kontratakuoja – siunčia geriausius pareigūnus, į mafijos gretas infiltruoja slaptąjį agentą. Ar pavyks policijai įveikti gangsterius? O gal mafiozai išaiškins ir pašalins visus pareigūnus?

Tai azartiškas psichologinis žaidimas. Jį gali žaisti suaugę ir vaikai per įvairius renginius, vakarėlius, susibūrimus ar išvykas, taip pat stovyklose, dienos centruose ir pan. Jis unikalus tuo, jog yra tinkamas žaisti dideliam būriui žaidėjų (7–22 žaidėjams; optimalus žaidėjų skaičius 10–20).

Vienas žaidėjų vadovauja žaidimui, jis yra Vedėjas. Visi žaidėjai burtų keliu padalinami į dvi grupes: Mafiozų ir Policijos pareigūnų. Kiekvienos grupės tikslas – per balsavimą pašalinti iš žaidimo priešininkus, todėl žaidėjai diskutuoja, įtikinėja vieni kitus, stebi kitų žaidėjų elgesį ir daro atitinkamas išvadas...

Dėžutėje rasite instrukcijos knygelę, žetonus ir kortas. Žetonai naudojami žaidžiant pagrindinį žaidimo variantą, kortos skirtos pažengusiems žaidėjams, kurie norėtų praplėsti ir paįvairinti žaidimo taisykles. Instrukcijoje taip pat pateikiamas supaprastintas žaidimo variantas jauniesiems žaidėjams.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 8 metų

Žaidėjų skaičius: 7-22

Granna. Lavinamieji žaidimai vaikams ir visai šeimai

<-Grįžti į žaidimų sąrašą