LAVINAMIEJI ŽAIDIMAI VAIKAMS IR VISAI ŠEIMAI

Bumerangas

BumerangasŽaidimo aprašymas: Aborigenų legendos skelbia, kad „Svajų meto“ laikotarpiu kiekvienas genties atstovas medžioti vykdavo į tik jam vienam žinomus plotus. Gyvūnus tuose plotuose sumedžioti buvo lengva, nes jie nebuvo pernelyg baugštūs. Tačiau laikui bėgant viskas keitėsi. Medžiotojų vis daugėjo. Pagaliau atėjo laikas kovoti dėl medžioklės plotų.

Bumerangas – tai senas aborigenų ginklas. Tas, kas nori išmokti medžioti su bumerangu, turi būti ne tik vikrus, bet ir labai sumanus. Kad medžioklė būtų sėkminga, būtina pasirinkti geriausią plotą! Pirmasis medžioklės plotą galės rinktis tasai medžiotojas, kuris bus nusviedęs daugiausia bumerangų.

Tačiau, dėmesio! Bumerangas retai grįžta pas jį nusviedusįjį. Šiame žaidime bumerangai dažniausiai grįžta pas tuos, kurie yra ypač atsargūs, arba tuos, kurie pritrūksta drąsos ir jėgų kovoti iki galo. Bet kaip gi medžioti, jei neturi bumerangų... „Bumerangas“ – tai lengvas, nesudėtingas žaidimas visai šeimai ar būriui draugų.

Žaidimo taisyklės: Žaidėjai per visą žaidimą siekia sumedžioti kuo daugiau gyvūnų. Pasibaigus žaidimui medžiotojas, turintis daugiausia tą patį gyvūną vaizduojančių kortų, pelno tiek taškų, kiek tokių kortų yra surinkęs. Kiti žaidėjai už tą gyvūną taškų negauna.
Žaidimą sudaro etapai. Kiekvieno etapo metu žaidėjas gali medžioti tik viename medžioklės plote, kurį jis pats pasirenka etapo pradžioje ir jokiu būdu neatskleidžia kitiems žaidėjams. Bumerangai skirti nustatyti, kokia eile atskleidžiami medžioklės plotai ir einama medžioti. Žaidėjas, šiame etape numetęs daugiausia bumerangų ir ilgiausiai nepasitraukęs iš žaidimo, pirmasis atskleidžia savo pasirinktą medžioklės plotą ir pirmasis surenka sumedžiotų gyvūnų kortas.
Detaliau su žaidimo taisyklėmis siūlome susipažinti parsisiuntus žaidimo instrukciją.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 8 metų

Žaidėjų skaičius: 3-5

Žaidimo instrukcija

Granna. Lavinamieji žaidimai vaikams ir visai šeimai

<-Grįžti į žaidimų sąrašą